Rewia „Masza i niedźwiedź na lodzie” w polskich miastach

Unikalna i wyjątkowa, licencjonowana rewia, oparta na motywach znanej rosyjskiej bajki „Masza i niedźwiedź” prezentowana będzie w wybranych miastach w Polsce. Główne, doskonale znane wszystkim dzieciom postaci z bajki, dostarczą im wiele radości i niezapomnianych wrażeń.


Rewia lodowa jest autorskim projektem spółki Comunique, która stworzyła już wiele udanych przedsięwzięć. Tylko w Republikach Słowackiej i Czeskiej rewię te obejrzało ponad 100.000 widzów. W związku z wielkim krajowym sukcesem zdecydowano się, aby w roku 2017 zainicjować tournée europejskie. Zaczęliśmy w Lublanie, gdzie przedstawienie zobaczyło 7.000 widzów, a następnie wystąpiliśmy w Zagrzebiu, gdzie publiczność liczyła ponad 12.000 zachwyconych widzów. Tournée zakończono w Belgradzie, pod znakiem dziecięcych tańców, śpiewów i radości rozentuzjazmowanych występem dzieci. Zainteresowane rewią są też widzowie poza granicami Europy. Aktywnie przygotowujemy tournée do Turcji, Egiptu, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Dobrze wiemy, że nasza Masza nieustannie coś wymyśla i odkrywa. Nie inaczej będzie z nami w roku 2018, i już w marcu Masza z przyjaciółmi wybierze się poznawać wybrane miasta w Polsce w ramach kolejnego tournée. Jako pierwszych odwiedzi dzieci w Krakowie, starodawnym królewskim mieście, potem przyjedziemy do niedalekich Katowic, zaś tournée zakończymy w leżącym nad Bałtykiem Gdańsku. Stopniowo chcemy też występować przed publicznością innych miast.

W rewii bierze udział ponad 30 mistrzów jazdy figurowej, tancerzy i akrobatów, którzy zaprezentują swoje umiejętności w różnokolorowych kostiumach. Bajkowe historie uzupełnia wspaniała scenografia z blisko 10 metrowej wysokości domkiem niedźwiedzia oraz jeziorko po środku lodowiska, wokół którego wesoła i figlarna Masza ściga niedźwiedzia. Wraz z pozostałymi zwierzętami nie pozwalają niedźwiedziowi odpocząć, a to wszystko przy akompaniamencie wesołych piosenek. 

Dzięki wesołej i wpadającej w ucho muzyce powstała wspaniała rewia, którą polubiły zarówno dzieci jak i ich rodzice, gdyż w przeciwieństwie do klasycznego przedstawienia, oferujemy tu kompleksowe wrażenia. Przedstawienie to łączy sztukę teatralną, muzyczną i jazdę figurową. Artyzm uczestników podkreślają piękne animacje wyświetlane na wielkim monitorze z diodami LED o powierzchni 138 m2 oraz kolorowe dekoracje, które do złudzenia przypominają te znane z filmów.

Cała rewia została bardzo precyzyjnie dopracowana w najmniejszych szczegółach, co daje widzowi poczucie autentyczności bajkowej historii, pozwala mu włączyć się do niej otrzymując niezapomniane wrażenia. Ostatecznie każdy, kto zna rozkoszną i ciekawską Maszę, chce z nią przeżyć, choć przez chwilę, wzruszające przygody, przy czym także Masza i jej przyjaciele cieszą się ze spotkania z dziecięcymi wielbicielami.

Przygotowane przez: Adriana Tomajková, PR & Marketing Manager

⬇ RAPORT DO POBRANIA

 

Podziel się z przyjaciółmi:
 

Komentarze