O nas

Masza i niedźwiedź na lodzie

Rewia „Masza i niedźwiedź na lodzie” to niepowtarzalna i nowoczesna adaptacja znanego na całym świecie serialu rysunkowego „Masza i niedźwiedź”.


Chodzi o pierwszą i jedyną licencjonowaną na kanwie tej bajki rewię na lodzie, w której występują doskonale znani wszystkim dzieciom bohaterowie.

W rewii bierze udział ponad 30 mistrzów jazdy figurowej, tancerzy i akrobatów, którzy zaprezentują swoje umiejętności w różnokolorowych kostiumach. Bajkowe historie uzupełnia wspaniała scenografia z blisko 10 metrowej wysokości domkiem niedźwiedzia, który jest na tyle duży, że niedźwiedź może się w nim komfortowo schować przed ciekawską i figlarną Maszą. Jednak ona nie pozwoli mu ani na chwilę odpocząć i bez przerwy wraz z innymi zwierzętami ściga go po całej scenie-lodowisku przy akompaniamencie wesołych piosenek.

Dzięki wesołej i wpadającej w ucho muzyce powstała wspaniała rewia, którą polubiły zarówno dzieci jak i ich rodzice, gdyż w przeciwieństwie do klasycznego przedstawienia, oferujemy tu kompleksowe wrażenia. Przedstawienie to łączy sztukę teatralną, muzyczną i jazdę figurową. Artyzm uczestników podkreślają piękne animacje wyświetlane na wielkim monitorze z diodami LED o powierzchni 138 m2 oraz kolorowe dekoracje, które do złudzenia przypominają te znane z filmów.


ROK 2015

Premiera rewii „Masza i niedźwiedź na lodzie” odbyła się jesienią 2015 r. w „Steel Arena” w Koszycach Następnie zorganizowano tourneé po wybranych miastach w Republice Czeskiej i w Słowacji.


ROK 2016

W związku z wielkim zainteresowaniem w roku 2016 podjęliśmy decyzję o powtórzeniu rewii „Masza i niedźwiedź na lodzie”, przy czym w niektórych miastach z uwagi na olbrzymią ilość chętnych do jego obejrzenia widzów, musiano organizować dodatkowe przedstawienia. W trakcie ponad 25 przedstawień w 9 miastach, na terytorium Republik Czeskiej i Słowackiej dostarczyliśmy niezapomnianych wrażeń dla całych rodzin. Pod koniec 2016 r. rewię obejrzało ogółem ponad 100.000 widzów.


ROK 2017

Znana na skalę światową bajka, głównie dzięki postaci Maszy, zdobyła serca nie tylko dzieci, ale też ich rodziców na całym świecie. Dlatego ta wyjątkowa i wspaniała, powstała na motywach rosyjskiej bajki rewia lodowa, przekroczyła granice Czech i Słowacji i gościć będzie w niektórych państwach europejskich.

Zaczęliśmy w Lublanie, gdzie przedstawienie widziało 7.000 widzów, a następnie wystąpiliśmy w Zagrzebiu, gdzie publiczność liczyła ponad 12.000 zachwyconych widzów. Tournée zakończono w Belgradzie, pod znakiem dziecięcych tańców, śpiewów i radości rozentuzjazmowanych występem dzieci. Takie chwile dostarczają nam, nie dające się opisać poczucie zachwytu. Dlatego też pracujemy nad tym, aby rewia „Masza i niedźwiedź na lodzie” mogła zawitać do jak największej liczby miast, gwarantując dzieciom niezapomniane wrażenia.

Rok 2017 zakończymy bajkowo, konkretnie w stolicy Estonii Tallinie. Rewia odbędzie się w okresie przedświątecznym, co jeszcze bardziej podkreśli jej walory, gdyż zakończenie przebiegać będzie w nastroju Świąt Bożego Narodzenia.


ROK 2018

Dobrze wiemy, że naszą wiercipiętę Maszę nic nie powstrzyma, nawet niska temperatura, że nieustannie coś wymyśla i odkrywa. Nie inaczej będzie z nami w roku 2018, już w marcu Masza z przyjaciółmi w ramach kolejnego tournée, wybierze się poznawać wybrane miasta w Polsce. Jako pierwszych odwiedzimy dzieci w starodawnym królewskim mieście Krakowie, stąd przyjedziemy do niedalekich Katowic, zaś tournée zakończymy w leżącym nad Bałtykiem Gdańsku.


Rewia lodowa prezentowana w trakcie tournée po całej Europie dostarcza oglądającym autentycznych i niezapomnianych wrażeń dosłownie na wyciągnięcie ręki. Ostatecznie każdy, kto zna rozkoszną i ciekawską Maszę, chce z nią przeżyć, choć przez chwilę, wzruszające przygody, przy czym także Masza i jej przyjaciele cieszą się ze spotkania z dziecięcymi wielbicielami.

Zainteresowanie o show przejawili kraje poza Europą. Przigotowujemy tourne do krajów Arabii Saudyjskiej Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Indonezji. Zobacz infografikę poniżej.


„Podobało się nam dosłownie wszystko. Piękne kostiumy, mistrzowska jazda na łyżwach, dowcipne wykonanie i w ogóle wszystko był super.“ (Sławka)


„Przedstawienie było dla naszej rodziny wielkim przeżyciem. Twórcy rewii dopracowali wszystkie szczegóły do perfekcji, uzupełniając je pięknymi piosenkami! Podobały się one nam na tyle, że kupiliśmy CD z muzyką, która rozbrzmiewa u nas w domu od rana do wieczora.“ (Katarzyna)


„Córka była rewią maksymalnie zachwycona! Podobały nam się kostiumy, scenografia i oczywiście perfekcja jazdy na łyżwach. Wreszcie rewia, która reprezentuje Słowację na wysokim poziomie.“ (Daniel)


„Córka była oczarowana programem! Kostiumy, scenografia, jazda na łyżwach – było co oglądać. Koniecznie coś reprezentujące Słowację na wysokim poziomie.” (Hanna)


„Scenariusz bez zarzutu, występujący wżyli się w grane postaci i zagrali je doskonale. Wykonanie kostiumów również bez zarzutu. Cała rewia nam się podobała, lecz najważniejsze było to, że zainteresował nawet małe dzieci, które były z tego wszystkiego tak zachwycone, że niektóre z nich nawet nie oddychały podczas przedstawienia.“ (Denisa)


“Oczarowało nas artyzm scenografii oraz wszystkich rekwizytów użytych w trakcie przedstawienia. Razem z dobrej jakości muzyką i tekstami piosenek stworzyły piękną artystyczną całość.“ (Ingrid)


Zapraszamy do bogatej fotogalerii z przedstawień

GALERIA


Kim jest spółka Comunique?

Jesteśmy agencją produkcyjną, która jest na rynku już ponad 8 lat. Za sobą mamy organizację wielu koncertów, między innym również koncert Bob Dylana, Erosa Ramazotti lub grupę Whitesnake. W 2013 r. uzyskaliśmy oficjalną licencję do show Masza i Niedźwiedź na lodzie i to nawet bezpośrednio od studia Animaccord, które posiada markę Masza i Niedźwiedź i tworzy bajkę pod tym samym tytułem.

Więcej informacji o spółce Comunique oraz o jej działalności można znaleźć na stronie www.comunique.sk

 

facebook-256 Śledź nas na Facebooku.

Podziel się z przyjaciółmi: